Ügyfél-kapcsolattartó munkatárs (Budapest)

A Tradewind a világ 14 országában, több mint 20 irodával van jelen. Csapatunk tagjai nagy tapasztalattal rendelkező iparági szakértők és mindig újabb tehetségeket keresünk, hogy megfeleljünk globális növekedésünk követelményeinek.

Ügyfél-kapcsolattartó munkatárs

Feladatok

  • Az ügyfélkapcsolattartás mellett céges adminisztráció és irodavezetői feladatok ellátása.

Elvárások

  • közép vagy felsőfokú végzettség (előny pénzügyi, közgazdasági)
  • minimum 3 év pénzügyi tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • precizitás, pontosság.

Előnyök

  • középfokú németnyelv-tudás,
  • jogosítvány.

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Pályázatokat  bérigény megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.

Budapest