Ügyfélkapcsolati munkatárs (Budapest)

www.falk-ross.eu

A Falk&Ross Group Európa piacvezető promóciós textilkereskedelmi cége.

Magyarországi régióközpontunkba keresünk

Ügyfélkapcsolati munkatársakat

magabiztos angol vagy szlovák nyelvtudással.

Sikeresen fejlődő iparágunk (promóciós ruházat, munkaruházat, sportruházat, formaruházat) szorosan kapcsolódik a marketinghez, viszonteladó ügyfeleink vállalatoknak adnak el emblémázott promóciós és munkaruházati textiltermékeket. Divattal kapcsolatban lévő tevékenységünk önálló munkavégzést, kreatív gondolkodásmódot igényel, ahol kiemelt szerepe van a kommunikációnak mind a rendszeresen vásárló ügyfeleinkkel, mind európai kereskedelmi irodáinkkal és logisztikai központjainkkal.

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok

  • viszonteladó ügyfeleinkkel történő rendszeres, napi kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése, utókövetése
  • megrendelések (e-mail, webshop) kezelése, nyomon követése
  • együttműködés beszerzési és logisztikai csapatunkkal
  • marketing akciók kommunikálása
  • vállalatirányítási és CRM rendszer kezelése

Elvárások

  • magabiztos angol vagy szlovák nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő és fenntartó képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kreatív gondolkodásmód
  • precíz, gyors, önálló munkavégzés
  • felhasználói színtű számítógépes ismeret

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • negyedéves bónusz
  • cafetéria
  • munkába járás támogatása
  • céges laptop, mobiltelefon
  • home office (hetente 1 nap)
  • vásárlási kedvezmény saját termékekre
  • változatos szakmai kihívások
  • színes, nemzetközi cég életében való részvétel
  • támogató, jó csapat
  • barátságos, családias környezet
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely

Munkavégzés helye

1112 Budapest, Kőérberki út 36. (Budaörsi reptér mellett – Vitorlázó út)
Tömegközlekedéssel a 87-es buszjárattal közelíthető meg.

Budapest