ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ELŐADÓ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ELŐADÓ

front office munkatársat keres határozatlan időre

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • személyes ügyfélszolgálaton felmerülő feladatok ellátása, személyesen érkező ügyfelek tájékoztatása;
  • számlázással, folyószámla kezeléssel kapcsolatos kérdésekben tájékoztatás;
  • közcsatorna hálózatra történő csatlakozás engedélyezésével, locsolási kedvezményekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, - iktatása,
  • dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztrációja.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office rendszereket;
  • kiváló kommunikációs készséggel bír,
  • magas fokú stressz tűrő képessége van,
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik,
  • gyorsaság, precizitás, határozott fellépés jellemzi;
  • kreatív, problémamegoldó képességgel bír;
  • képes rendszerben gondolkodni,
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalatot (lehetőség szerint közüzemi- vagy telekommunikációs szolgáltató cégnél),
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete.

Amit kínálunk:

  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest