Ügyfélszolgálati gyakornok - Budapest, XII. kerület (WHC02343) (Budapest)

Ügyfélszolgálati gyakornok - Budapest, XII. kerület (WHC02343)

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat.

Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában.

Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük.

Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

Feladatok:

  • Rendelések pontos rögzítése
  • Ügyfél általi megrendelések kezelése, a megrendeléstől a szállításig
  • Kapcsolattartás a vállalat egyéb osztályaival (kereskedelmi, pénzügyi, ellátási lánc csapatok)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel emailben (ár, árucikk elérhetőség, stb.)
  • Rendelési visszacsatolás menedzselése, rendelések pontos teljesítésének érdekében
  • Kollégák munkájának támogatása, riportok készítése

Elvárások:

  • Nappali tagoztatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Magabiztos angol nylevtudás - szóban és írásban
  • Microsoft Office ismeret és nyitottság új programok megismerésére
  • Analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs készség
  • Heti min. 20 óra vállalása - rugalmasan

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest