Ügyfélszolgálati IT Specialista (Székesfehérvár)

Vállalatunk ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, melyek Magyarországon kívül számos európai vállalatnál is megtalálhatóak.

Várjuk azon jelentkezőket, akik szeretnének egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni az alábbi pozícióban:

Ügyfélszolgálati IT Specialista

Ügyfélszolgálati csapatunkba keresünk munkatársat, aki az ügyfeleinktől beérkező hibabejelentések és kérések kezelésével foglalkozik.

Feladatok

  • Beérkező hibajegyek kezelése és a szükséges adminisztráció elvégzése
  • Felmerülő hiba keresése és analizálása
  • LOG file-ok analizálása
  • Hardver és szoftver problémák diagnosztizálása
  • Szoftverek telepítése és frissítése
  • Adatmigráció kezelése
  • Konfigurációk ellenőrzése és javítása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció szóban és írásban
  • Felmerülő kérdések egyeztetése a fejlesztési és gyártási osztállyal

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Analitikus szemléletmód
  • Adatbázis kezelési tapasztalat (SQL)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban Jó problémamegoldó készség
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Átfogó informatikai ismeretek és látásmód
  • Ügyfélorientált hozzáállás, szolgáltatói szemlélet
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzést

Előnyök

  • IT üzemeltetésben vagy szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • Atlassian rendszerek ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés o Magas cafetéria juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Családias munkahelyi légkör

Az önéletrajzokat a bruttó fizetési elvárás megadásával várjuk!

Székesfehérvár