Ügyfélszolgálati koordinátor kínai és angol nyelvtudással (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GEODIS  a világ több mint 168 országában végez logisztikai szolgáltatást ügyfelei részére, és világszinten több 49.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú (SNCF Francia államvasút) logisztikai szolgáltató vállalat. Magyarországon több telephelyen van jelen többek között, Budapesten, BUD Reptéren, Budaörsön.

Ügyfélszolgálati koordinátor kínai és angol nyelvtudással

Feladatok

  • Elsődleges összeköttetés biztosítása az ügyfelek és a szállítmányozási osztály között
  • Ügyfelek segítése a szolgáltatásokkal, számlázással és eljárásokkal kapcsolatos információkkal
  • A küldemények nyomon követése, valamint az eszkalációs ügyek kezelése
  • Az értékesítési részleg támogatása az új ügyfelekkel kapcsolatosan
  • Hosszú távú, minőségi kapcsolatok kiépítése és fenntartása az ügyfelekkel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony preferáltan logisztikai területen
  • Tárgyalóképes angol és kínai nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 40 óra vállalása
  • 6 hónapos időszakra

Amit kínálunk

  • Bruttó 2566 Ft/ óra
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest