Ügyfélszolgálati kapcsolattartó (Budapest)

Ügyfélszolgálati kapcsolattartó

Leírás

Feladatok

  • Belföldi és export rendelések felvétele
  • Szállítólevelek kiállítása
  • Számlázás, számlák rendezése, előkészítése könyvelésre
  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás az üzletkötőkkel, beszerzővel, raktárral, fuvarszervezővel
  • Ajánlatkészítés, árkalkuláció
  • Credit feladatok (pénzüggyel egyeztetés a hitelkeret emelésről, egyeztetés a lejárt kintlevőségekről)
  • Csomagfelvétel intézése fuvarszervezővel, csomagszállítóval, postával
  • Szükség esetén műbizonylatok kiállítása vagy bekérése a beszállítóktól

Elvárások
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Középfokú végzettség
  • Min. 2 év vevőszolgálati vagy kereskedelmi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Excel)
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Amit kínálunk
  • Cafeteria juttatás szép kártyára
  • Munkába járási támogatás biztosítása
  • Éves teljesítmény bónusz
  • Laptop, mobiltelefon biztosítása
  • Privát egészségbiztosítás
  • Hibrid munkarend

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Budapest