Terjesztési munkatárs (Budapest)

A HVG terjesztési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Terjesztési munkatárs

Milyen feladatok várnak rád?

  • A terjesztési feladatok (hetilap, kiadványok, könyvek) naprakész ellátása;
  • Megrendelések, adatok rögzítése;
  • Számlázás;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel, információk pontos átadása;
  • Kiadványok, könyvek mozgatása (könnyebb fizikai munka).

Téged keresünk, ha:

  • Szereted az adminisztratív feladatokat;
  • Közel áll hozzád a készletnyilvántartásokkal kapcsolatos munka;
  • Kitartó, pozitív beállítottságú vagy;
  • Ügyfélközpontú attitűd jellemez.

Előny:

  • Könyvkiadónál szerezett szakmai tapasztalat.

Amit mi adunk:

  • Közösségi programokat: premier előtti filmvetítéseken, koncerteken vehetsz részt;
  • Múzeumi és színházi programok;
  • HVG Klubkártya számos kedvezménnyel;
  • Könnyedén hozzájuthatsz a HVG által kiadott lapokhoz, könyvekhez;
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban.

Hol fogsz dolgozni?

  • III. kerület Montevideo u. 14.

Budapest