Telefonos ügyfélszolgálati és adminisztrációs munkatárs (Budapest)

Dinamikusan fejlődő, Lavazza kávéautomatákat és asztali kávégépeket üzemeltető Újpesti cég megbízásából keresünk munkatársat akár azonnali kezdéssel is az alábbi pozícióba:

Telefonos ügyfélszolgálati és adminisztrációs munkatárs

Elvárások:

  • Telefonos ügyfélszolgálati munkakörben meglévő tapasztalat és rutin,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség telefonos és személyes ügyintézés során egyaránt,
  • Adatrögzítéshez és adatfeldolgozáshoz szükséges Excel táblázatkezelői ismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves rutin és jártasság,
  • Szerződés előkészítő / pénzügyi / számlázói munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A cég ügyfélszolgálati telefonszámának felvétele és a beérkező hívások kezelése,
  • A cég üzemeltetésében levő kávé- és darabáruautomatákkal és asztali kávégépekkel kapcsolatos megrendelések és hibabejelentések rögzítése,
  • Érdeklődők elsődleges tájékoztatása (nincs hideghívás, kizárólag a beérkező érdeklődéseket kell kezelni és menedzselni),
  • Telefonos vagy e-mailes megkeresések és megrendelések koordinálása,
  • Szerződések előkészítése,
  • Számlák másolása, iktatása,
  • A cég munkatársaival történő folyamatos kapcsolattartás, ,

Megbízóról:, Cégünk kávéautomatákat és asztali kávégépeket üzemeltet, a munkaköri feladat ezen partnerek telefonos, e-mailes, vagy személyes megkereséseinek fogadása és kezelése., A munkakört jelenleg is ellátó kolléganő mellé keresünk újabb segítséget a megnövekedett megkeresések kezelésére.

Amit kínálunk:

  • A munkáltató a sikeres munkavégzéshez nyugodt, gyomorgörcsmentes, családias hangulatú munkahelyet biztosít, az eredményességet teljesítményarányos, versenyképes fizetéssel honorálja.,
  • Hosszú távra tervezünk, és ezáltal Te is hosszú távra tervezhetsz velünk!, ,
  • Munkaidő:, 8 órás munkavégzés, Hétfőtől-péntekig 8.00-16.30 között, ,
  • Díjmentes parkolás a telephely előtt!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest