Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az iCentre Apple Premium Reseller és Apple Authorised Service Provider kereskedelmi és szerviz szolgáltatást végző Társaság, most három üzletébe keres munkatársat.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Ügyfelek üdvözlése, továbbirányítása és kiszolgálása
  • Esetleges adatfelvétel (hírlevélre feliratkoztatás)
  • Kisebb szaktudást igénylő termékek (tokok, egyéb kiegészítők) ügyfeleknek való bemutatása
  • Értékesítési csapat támogatása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása rugalmasan, hétfő és vasárnap 10.00-21.00 között

Munkahely

  • 1123 Budapest, Alkotás utca 53. (MOM Park)
  • 1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10. (Alle Bevásárlóközpont)
  • 1087 Budapest, Kerepesi út 9. (Aréna Pláza)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra bérezés
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest