Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Multinacionális ügyfelünk angolul beszélő ügyfélszolgálati munkatársat keres. Ha van tapasztalatod az ügyfélszolgálat területén, vagy érdekel a pozíció, jelentkezz az alábbi elérhetőségen!

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Ügyfélszolgálat nyújtása telefonon, e-mailben és chaten keresztül
  • Az ügyfelek problémáinak kezelése és a problémák hatékony és szakszerű megoldása.
  • Együttműködés a csapattagokkal és más részlegekkel az erős ügyfélkapcsolatok fenntartása érdekében.
  • A prioritást élvező problémák azonosítása és továbbítása a megfelelő csatornákhoz.

Követelmények

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Folyékony német/francia/lengyel/olasz/holland/holland/cseh/szerb/spanyol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő, távmunka lehetőséggel
  • Képzések és folyamatos támogatás
  • Karrierépítési lehetőségek a vállalaton belül

Budapest