Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása, ügyfelek kérdéseinek megválaszolása,
  • Időpontfoglalások szervezése, egyeztetése, adminisztrálása,
  • E-mailek megválaszolása, kapcsolódó ügyintézés végrehajtása,
  • Biztosítókkal való kapcsolattartás,
  • Folyamatos kapcsolattartás a recepcióval, pácienskoordinátorokkal.

Elvárások

  • Gyorsan tanulsz és képes vagy komplex feladatok ellátására
  • Precíz, terhelhető vagy és érték számodra az alapos munka
  • Kiváló kommunikációs készséged van, amely lehetővé teszi az ügyfelekkel való magas szintű kapcsolattartást
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és magabiztosan használod a számítógépet
  • Angolul legalább kommunikációs szinten beszélsz

Előnyök

  • Banki/biztosítási iparágban szerzett tapasztalatod van
  • 1-2 év Call/contact centerben, telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat áll a hátad mögött

Amit kínálunk

  • Kiszámítható juttatásokat: versenyképes fix bér; céges juttatási csomagok
  • Munka-magánélet egyensúlyát: munkaidő beosztásod hétfőtől-péntekig 08:00-18:00 óráig tart, egyenlőtlen munkarendben
  • Folyamatosan fejlődő, igényes munkakörnyezetet alakítottunk ki, családbarát megoldásokkal
  • Nagy energiát fordítunk fejlesztésedre is: rendszeres szakmai képzésekkel
  • Mindezt akár azonnali kezdéssel

Leírás

Partnerünk ügyfélszolgálati munkatársat munkatársat keres.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest