Ügyfélszolgálati specialista (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Szeretsz és szívesen oldasz meg problémákat? Hajt a kíváncsiság, miként lehet megoldást találni egy-egy helyzetre? Kiválóan és helyzetnek megfelelően kommunikálsz, amit jó lenne hasznosítani? Nemzetközi logisztikai szolgáltatópartnerünk ügyfélszolgálati csapatába keresek új munkatársat ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SPECIALISTA pozícióba, ahol mindezekkel találkozhatsz!

ügyfélszolgálati specialista

Feladatok

A munkában az alábbiakra számíthatsz:

  • ügyfelek logisztikai kérdéseinek megválaszolása telefonon és e-mailben
  • számlázási folyamat támogatása, adminisztratív előkészítése
  • a kapcsolattartásban magas színvonalú szolgáltatást nyújtanak, ezt várják Tőled is
  • vállalaton belül a különböző csapatokkal és más országokkal is együttműködni
  • az elvégzett feladatok pontos adminisztrációja, riportok készítése

Követelmények

A munkakör betöltéséhez mindenképpen szükséged lesz

  • minimum középfokú végzettségre
  • magabiztos angol nyelvtudásra
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretekre
  • nyitottságra és proaktivitásra, valamint önálló munkavégzésre
  • határozott kommunikációs képességre
  • előnyt jelent, ha tisztában vagy a szállítmányozási piaccal

Amit kínálunk

Az alapbér mellett a következőkkel kalkulálhatsz:

  • cafeteriát adnak
  • otthoni munkavégzésre is van lehetőség
  • vállalati telefon és laptop, mint munkaeszköz biztosított
  • céges buszjárattal segítik a dolgozók kényelmét
  • negyedéves és éves bónusz

Munkavégzés helye

Dunaharaszti