Ügyfélszolgálati/értékesítést támogató munkatárs (Budapest)

Téged keresünk az alábbi munkakörbe, amennyiben szeretsz embereknek segíteni és átlátod a folyamatokat.

Ügyfélszolgálati / értékesítést támogató munkatárs

Ha nálunk dolgozol, családias légkörben érezheted magad, pozitív szemléletű csapattagokkal tarthatod a kapcsolatot, precíz munkáddal segíthetsz nekik a hatékonyabb értékesítésben és ügyfélkiszolgálásban.

Feladatok

  • E-mailek és telefonhívások fogadása, kezelése
  • Rendelések rögzítése, számlázása
  • Kollégákkal való kapcsolattartás
  • ERP rendszerben értékesítési folyamatok végrehajtása
  • Információk adása ügyfelek, kollégák részére

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (könnyedén, gyorsan kezeled az excelt, valamint az ERP rendszerek használata sem okoz nehézséget)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagy munkabírás
  • Precíz, gyors, pontos munkavégzésre való törekvés
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önállóan és pro-aktívan tudsz dolgozni
  • Multi tasking-ban erős vagy, könnyen átlátod az összefüggéseket
  • Műszaki érdeklődés

Előnyök

  • Octopus 8 ERP rendszerben szereztél tapasztalatot
  • Beszélsz németül

Amit kínálunk

  • Kiváló csapatmunka
  • Családias környezet és hangulat
  • Színvonalas munkahelyi körülmények
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest, 11. kerület

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével
Budapest