Ügyféltámogatás német nyelven (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális, piacvezető kisállat eledeleket és termékeket gyártó partnerünk új kollégákat keres csapatába.

A cég kollegái állatbarát szakemberek, akik szenvedélyesen szeretik a progresszív megoldásokat és folyamatokat. Ezért keresik az új, hozzáértő, állatszerető kollegájukat, aki a céghez illő mentalitással gondolkodik.

Ügyféltámogatás német nyelven

Feladatok

Ha felsőfokon beszélsz németül, kedveled az állatokat és állatbarát cégeket, illetve úgy érzed, hogy szeretnél emberekkel dolgozni, akkor érdemes jelentkezned.

Amire számíthatsz:

  • Ügyfélkérdések kezelése telefonon, e-mailben vagy chaten
  • A felmerülő problémák időben és hatékonyan történő megoldása.
  • Empatikus, megoldásorientált ügyféltámogatás
  • Megkeresések és panaszok rögzítése, nyilvántartása
  • Együttműködés más csapatokkal a lehető legjobb ügyfélélmény biztosítása érdekében
  • Azonosítsa az ügyfélélmény javításának lehetőségeit, és adjon visszajelzést a csapatnak.
  • Hibrid munkarend (heti 2-3 irodai nap)

Követelmények

  • Folyékony német nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség, telefonhívások professzionális kezelése
  • Ügyfélkezelésben való tapasztalat, legalább 6 hónap
  • Tanulási hajlandóság
  • Megoldásorientált gondolkodásmód
  • Fókuszált munkavégzés, a részletekre való odafigyeléssel
  • Ügyfélközpontú, pozitív hozzáállás a mindennapi interakciókon keresztül
  • Értékesítési készségek és az állatok szeretete
  • MS Office és az SAP alkalmazások ismerete előny, de nem feltétel
  • Nyitottság a shiftekben való munkavégzésre, rotálva 8:00 - 20:00 között, hétfőtől szombatig (kizárólag 5 nap 8 órában)

Amit kínálunk

  • Az állatok szeretete nagyon fontos a cég számára - ha van kutyád, hozhatod magaddal dolgozni.
  • Egyedülálló vállalati kultúra - megtapasztalhatod a nyitottságot, a transzparenciát és a megbecsülést egy innovatív, dinamikus környezetben
  • Itt lehetsz TE - a "te" kultúra az egész vállalatban és minden hierarchikus szinten érvényesül.
  • Rendkívül sikeres üzleti modell és háttér - állandó terjeszkedés és folyamatosan növekedés jellemző a cégre, még bizonytalan időkben is.
  • Munka és magánélet egyensúlya, rugalmas munkaidő - lehetőséged van kihasználni a flexibilis, hibrid munkavégzés előnyeit
  • Mert megérdemled! - A vonzó juttatási csomag, valamint a különböző kiegészítő szolgáltatások, pl. munkavállalói kedvezmények, home office támogatás  vagy cafeteria-program, minden munkavállalónknak jár
  • We Care! - A munkatársak jóléte nagyon fontos a cég számára
  • Az Te személyes fejlődésed is középpontban van - tanulási lehetőségek széles skálájával támogat majd a cég Téged.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest