Ügyféltanácsadó telekommunikációs témában - adatfeldolgozás / CHAT (Pécs)

Ügyféltanácsadó telekommunikációs témában - adatfeldolgozás / CHAT

 Új szakmai kihívást keresel Pécsett akár 380.000 Ft-os havi bérrel?

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél? Jó csapatban, kellemes légkörben és modern munkakörnyezetben hasznosítanád német nyelvtudásodat? Ha otthonosan mozogsz a telekommunikáció világában vagy érdeklődsz e terület iránt, akkor a következő álláslehetőség pont neked szól!

Cégünk 2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget Pécsett (teljes- vagy akár részmunkaidőben) mindazok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan helyen, ahol élénk a vállalati kultúra, a társadalmi felelősségvállalás kiemelt fontosságú és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, valamint az előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek bennünket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy kisgyermekes anyukák számára is.

Egy színes csapat vagyunk, melyben pályakezdők, pályaváltók és szakértelemmel rendelkező kollégák egyaránt megtalálhatóak. Az első osztályú ügyfélszolgálat iránti lelkesedésünk köt össze bennünket. Nap mint nap rendelkezésre állunk a legkülönbözőbb iparágakból érkező partnereink ügyfelei számára. Jelenleg egy Telefonszolgáltató NÉMET ügyfeleinek nyújtunk segítséget és tájékoztatást chaten és e-mailben.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Neked köszönhetően az ügyfelek tökéletes tájékoztatásban részesülnek minden termékről és szolgáltatásról chaten és e-mailben
  • a telefonszolgáltató ügyfeleinek barátságos és professzionális támogatása a szerződésekkel, szerződéscsomagokkal és -módosítással kapcsolatos kérdésekben, valamint szakszerű tanácsadás megrendelésekkel, számlákkal, szállítással és egyéb kérdésekkel kapcsolatos megkeresések esetén
  • szükség esetén az ügyfelek személyre szabott, kreatív megoldást kapnak Tőled
  • szakszerűen elvégzel minden változtatást az adatbázisban

Téged keresünk, ha:

  • pályakezdő, pályamódosító, vagy már rendelkezel a megfelelő szakmai tapasztalattal, gyakorlattal
  • a csapatmunka és az ügyfélorientáltság nem idegen szavak számodra
  • kiváló NÉMET nyelvtudással, és jó kommunikációs készséggel is rendelkezel
  • magabiztos vagy a számítógéphasználatban

Nálunk a következőket találod meg:

  • Határozatlan idejű szerződés kezdettől fogva!
  • rugalmas munkaidő hétfőtől szombatig 6-20 óra között
  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • a pécsi telephelyen egy kéthetes fizetett betanulás
  • bizonyos képzési idő után ideiglenes home office lehetőség
  • a megfelelő időpontban ezután ismét a pécsi telephelyen dolgozhatsz kollégáiddal
  • nemzetközi környezetben, dinamikus csapattal dolgozhatsz
  • fejlődési- és előrelépési lehetőségek, tréningek
  • csapatépítő események, céges rendezvények, illetve wellnesslehetőségek és sporttámogatás is elérhető fix órabért, teljesítményalapú bónuszokkal kombinálva, valamint cafeteria, utazási hozzájárulás és egyéb juttatásokat
  • Bruttó 1800 Ft-os órabér
  • havi 50.000 Ft bónusz
  • Keress így akár bruttó 380.000 Ft-ot havonta

ÉS amennyiben elnyertük tetszésedet: ajánlj bennünket barátaidnak és ismerőseidnek, mi pedig megjutalmazunk!

Felkeltettük érdeklődésed?

Várjuk jelentkezésed! Munkatársaink és érdeklődőink védelme fontos számunkra, ezért a jelentkezési és kiválasztási folyamat online zajlik. A helyszíni képzés során természetesen szigorúan betartjuk a higiéniai és távolságtartási szabályokat és a képzést követően az otthonról folytathatod a munkát.

Használd német tudásod egy remek csapatban, kellemes és modern munkakörnyezetben! Mint látod, minden adott, amit kívánhatsz egy új munkáltatótól! Mire vársz?

Légy Te is a Concentrix része!

Jelentkezni a +36 70 778 5 272-es telefonszámon vagy a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva lehet.

Pécs