ÜGYINTÉZŐ - IRODAVEZETŐ (Budapest)

Irodánk adminisztrációjának és ügyfélkapcsolatainak ellátására keresünk kollágát angol nyelvtudással

A hirdetés már lejárt!

Több mint harminc éves tapasztalattal folytatjuk exkluzív budai apartmanok és irodák bérbeadását, üzemeltetését, hasznosítását. Ügyfeleink külföldi cégek, vállalatok és magánszemélyek.

Ügyintéző irodavezető - asszisztenst keresünk budai irodánkba, sokrétű, változatos, önálló munkakörbe, teljes munkaidőben.

Feladatok:

- az iroda adminisztrációjának, ügymenetének intézése, szervezése
- ügyfelekkel, partnerekkel, szakemberekkel való kapcsolattartás
- ingatlanokkal, bérleményekkel kapcsolatos ügyintézés
- számlázás, szerződések nyomon követése
- szervezési feladatok
- kimutatások, nyilvántartások, elszámolások vezetése, készítése
- könyvelővel és bérszámfejtővel való együttműködés
- házipénztár kezelés, banki, postai ügyintézés

Akit keresünk:

- magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban is)
- kommunikatív, ugyanakkor nem jelent problémát, ha egyedül kell dolgoznia
- precíz, rendszerező
- jó szervező
- magabiztos Microsoft Office felhasználói jártasság

Amit kínálunk:

- hosszú távú stabil munkalehetőség
- kulturált, nyugodt környezet, sokrétű, érdekes és változatos munka
- önálló munkakör
- versenyképes jövedelem

Pályázatát fényképes önéletrajzzal, fizetési igény, kezdési időpont megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk

Budapest