Ügynökségi Key Account Manager (Budapest)

Ügynökségi Key Account Manager

Kit keresünk?

Olyan vállalkozói partnert keresünk, aki legalább három éves tapasztalattal rendelkezik ügynökségi vagy direkt értékesítési területen, sikerorientált, dinamikus de ugyanakkor együttműködő személyiség, és szívesen dolgozik kiadóvállalatnak.

Feladatok

  • Rendszeres ügyféllátogatások, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Ügyfél portfolió folyamatos bővítése, értékesítési projektek menedzselése
  • Kapcsolattartás az értékesítési projektjeiben érintett belső munkatársakkal
  • Rendszerezett, pontos adminisztráció

Elvárások

  • Legalább 3 éves ügynökségi vagy direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, együttműködési és kapcsolatteremtő képességek
  • Sikerorientáltság
  • Értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önállóság
  • Számlaképes, saját vállalkozás

Előnyök

  • Nyomtatott vagy online sajtóbeli értékesítési gyakorlat
  • Kifejezetten ügynökségi területen szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos kereset
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásainknak is megfelel, úgy kérjük, pályázatát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest