Ügyvezető asszisztens (Budapest)

Ügyvezető asszisztens

Feladatok

  • Beszerzéssel kapcsolatos ajánlatok bekérése
  • A termelés számára termelési segédanyagok, kivétel fóliák és kartonok beszerzésének lebonyolítása
  • Iroda- és tisztítószerek rendelése szükség szerint, a vezetőség jóváhagyásával
  • Munka és védőruházat megrendelése és kiosztása, a vezetőség jóváhagyásával
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Bevizsgálás köteles berendezések vizsgálati határidejének felügyelete és az előre nem tervezett javítási munkálatok megszervezése
  • Bevizsgálás köteles berendezések vizsgálati határidejének felügyelete, adott esetben a felülvizsgálat megszervezése

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás szóban írásban
  • Terhelhetőség, rugalmasság és lojalitás
  • Kreativitás és önállóság
  • Meggyőző fellépés
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • 2+ év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Céges mobiltelefon

Leírás

Folyamatosan fejlődő műanyagipari csomagolóanyag-gyártó vállalkozáshoz keresünk Megbízónk részére Ügyvezető asszisztens munkatársat.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest