Ügyvezető Igazgató (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

A KAN-therm Hungary Kft., mint a KAN csoport tagja és a cég KAN-therm rendszer egyedi termék gyártásában és értékesítésében vezető partnere, a korszerű fűtő- és vízellátó berendezések kivitelezésére szakosodott vállalat. A KAN-therm rendszerrel rendelkező termékek 23 országba exportáltak, az értékesítési hálózat pedig nem csak Európát, hanem Ázsia és Afrika nagy részét is lefedi. KAN-therm Hungary Kft. jelenleg az alábbi állásra keres munkatársat:

Ügyvezető Igazgató

(Magyarország, Csehország, Szlovákia) vagy (Magyarország, Románia, Moldova)

Feladatok és kötelezettségek:

  • Nemzetközi értékesítési csapat irányítása
  • Szervezet üzemeltetési igazgatása
  • Cég költségvetésének tervezése és megvalósítása
  • Üzletfejlesztés és új ügyfélszerzés
  • Kulcsfontosságú üzleti partnerekkel jó kapcsolatok fenntartása
  • Ellátási lánc menedzsmentje
  • Jelentés készítés a központ felé

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat a HVAC ipar területén - legalább 5 év
  • Legalább 5 éves tapasztalat az üzleti menedzsment területén
  • Értékesítési csoportok vezetésében szerzett tapasztalat, ideértve a külföldi csapatokat is
  • Tapasztalat a céges költségvetések tervezésében és ellenőrzésében
  • Jó munkaszervezés, kreativitás és felelősségvállalás
  • Utazási hajlandóság
  • Jó angol nyelvtudás

Amit garantálunk:

  • Szolgálati személygépkocsi
  • Laptop
  • Mobil telefon
  • Teljes körű belső képzés a központban
  • Érdekes munka, amely lehetővé teszi a szakmai céljainak elérését egy nemzetközi vállalat keretében

Munkavégzés helye:

Magyarország

Kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát.

Biatorbágy