ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ (Bakonybánk)

bakonybánki porfestő üzemünkbe keresünk

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT

aki szaktudásával és tapasztalatával képes hatékonyan irányítani és optimalizálni az elektrosztatikus porfestéssel kapcsolatos tevékenységeket, hozzájárulva a cég sikeres működéséhez és növekedéséhez. Várunk csapatunkba, ha szeretnél egy stabil munkahelyen, hosszú távon dolgozni!

Feladatok

  • Teljes projektmenedzsment
  • Szállítmányozással kapcsolatos teendők lebonyolítása
  • Könyveléssel kapcsolatos feladatok ellenőrzése és kapcsolattartás a könyvelő partnerrel
  • Tenderek, támogatási lehetősek keresése és lebonyolítása
  • Energia gazdálkodás optimalizálása
  • Termékek személyes felmérése, árajánlatok készítése és kiadása
  • Műszakszervezés, határidők betartásával
  • 20 fős stabil dolgozói csapat hatékony és sikerorientált irányítása
  • Meglévő stabil belföldi és külföldi partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Új partnerlehetőségek felkutatása és a velük való kapcsolat kiépítése
  • Bérezéssel kapcsolatos feladatok ellátása és tájékoztatása a tulajdonosoknak
  • Utalások, számlázások jóváhagyása és rendezése
  • Együttműködő és jó kapcsolat kiépítése a tulajdonosokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektrosztatikus porfestésben szerzett minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Üzleti és tulajdonosi szemléletmód
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny

  • LEAN és folyamatfejlesztési technikák ismerete és gyakorlati használata

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • SZÉP Kártya
  • Bónusz és jutalom
  • Céges autó
  • Laptop, telefon

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva
  • Várjuk a motivációs levelüket és a magyar és angol nyelvű önlétrajzukat, fizetési igény megadásával

Bakonybánk