Ügyviteli gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

2009-es alapítása óta a Gránit Alapkezelő a hazai vagyonkezelési szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjévé vált. A társaság a magánnyugdíjpénztári alapkezelés mellett az intézményi, illetve lakossági ügyfelek vagyonkezelésével, illetve a prémium szolgáltatásokat is foglalkozi, mint ingatlanbefektetés. A cég változatos termékpalettával áll ügyfelei rendelkezésére, így a hagyományosabb termékektől kezdve az innovatív, fenntartható szemléletet is figyelembe vevő befektetési termékek is szolgáltat.

Ügyviteli gyakornok

Feladatok

  • Számlarögzítés Poszeidon rendszerben
  • Iktatás Poszeidon rendszerben
  • Dokumentumok scannelése
  • Fedlapok scannelése és feltöltése a rendszerbe
  • Tértivevények lementése emailből
  • Kimenő számlák borítékolása
  • Egyéb ad-hoc feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti min. 30 órában végezhető diákmunka
  • Hétköznap 9:00-15:00-ig vagy 10:00-16:00-ig

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rövid távú lehetőség (2024.szeptember végéig)
  • Bruttó 2000 Ft/óra

Előnyök

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat, számítógépes rendszerek ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest