Fullstack fejlesztő (Angular & .NET) (Budapest)

Ki a Megbízónk?

Magyarország piacvezető humánügyviteli szolgáltatója, több ezer ügyfél használja az ő megoldásaikat. Sikerük jelentős része a Kutatás és Fejlesztés területhez köthető, náluk születik a jövő, az újdonságokat ők hozzák létre! Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak. A hazai piacon bevált megoldásaik megfelelő alapot képeznek egy nemzetközileg is sikeres szerepléshez.

Hozzájuk keresünk most proaktív kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

FULLSTACK FEJLESZTŐ

Most te is csatlakozhatsz hozzájuk, részese lehetsz sikereiknek! Megoldásaik az innovatív tudást és a korszerű technológiát ötvözik. Az elmúlt évben teljesen új technológiai alapokra helyezték a front- és back end oldalt, annak érdekében, hogy tudásukat, kreativitásukat a folyamatosan változó, kihívásokkal teli üzleti igények megoldására fordíthassák.

Fullstack fejlesztő (Angular & .NET)

Feladatok

Mi lenne a Te feladatod?

  • Üzleti és fejlesztői oktatással indítunk, amely megalapozza nálunk a karriered
  • Ezt követően 2-4 fős csapatokban fogsz dolgozni, a kliens oldalon
  • A termékeink technológiai frissítésébe fogsz bekapcsolódni
  • Díjazzuk, ha az általad megírt kód helyes működésének ellenőrzését automata tesztekkel is támogatod

Követelmények

Sikeres leszel náluk, ha:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van releváns területen
  • Dolgoztál már Angular keretrendszerben
  • Rendelkezel .NET-es tapasztalattal
  • Előny, ha ismered a TypeScript-et, használtál már valamilyen ORM-et, illetve IoC Containert
  • Vannak saját ötleteid, és azokat ki is mered fejezni, illetve megvédeni

Az alábbi technológiák közül előnyt jelent, ha ismersz néhányat, de nem elvárás:

  • ASP.net MVC
  • WebApi
  • OData
  • Autofac
  • NHibernate
  • SignalR
  • FluentValidation
  • EPPlus

Amit kínálunk

Mit kínál Partnerünk?

  • Élményt, szakmai fejlődési lehetőséget, kiszámítható jövőt, piacképes juttatást.
  • Kreatív tevékenységre alkalmas munkakörülményeket („A” kategóriás irodaház, nagy személyes tér, zöld erkélyek)!
  • Irodaházuk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval.

Miért jó náluk dolgozni?

  • Rugalmas munkaidő
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Jókedvű, kommunikálni szerető csapat
  • Pihenőszoba, csocsó
  • Évente megrendezett családi nap

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest