User Account Analyst (spanyol nyelvtudással) (Budapest)

(RC-10550)

A hirdetés már lejárt!

Pozíció

User Account Analyst (spanyol nyelvtudással)

Feladatok

  • Ez nem egy „próbáltad már újraindítani” típusú pozíció, hanem a világ összes részén dolgozó kollégák felhasználói jogosultságait kell beállítani, módosítani és törölni;
  • A munkavégzés során kapcsolatban leszel számos applikációval, rendszerbeállítással, és az általad létrehozott beállítások alapján tudják megnyitni a kollégák a belső rendszereket;
  • A napi munka része precíz és gyors adatfeldolgozás (ticketing rendszer, e-mailek, telefonok, formanyomtatványok alapján);
  • Spanyolul ÉS Angolul kell kapcsolatot tartanod a régióban dolgozó felhasználókkal – szóban vagy írásban, ez rajtad múlik.
  • Mivel multinál fogsz dolgozni, riportok is megjelennek: hibajelentések összegzése és információbiztonsági riportok lekérdezése is a feladat része.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, de folyamatban lévő felsőfokú tanulmány vagy végzettség előny;
  • Magabiztos spanyol ÉS angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt;
  • Microsoft office felhasználói szintű ismerete;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Műszakok: 6:00-14:30; 9:00-17:30; 13:30-22:00; 21:30-6:00
  • Maximum havonta egyszer hétvégi műszak: 6.00-18.00; 18.00-6.00;
  • Gyors tanulási képesség – mindenre megtanítanak egy profin szervezett tréningen, emiatt előzetes tapasztalat nem szükséges.

Amit kínálunk

  • Folyamatos tréningek, (a jelentkezéshez nem szükséges előzetes tapasztalat vagy IT ismeret);
  • Karrierlehetőség a világ egyik vezető nagyvállalatánál;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Multinacionális környezet;
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Budapest (VIII)
Budapest