Üzeltvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Üzeltvezető

Leírás

A 12. kerületi Villa Bagatelle Bistro partnerünkhöz keresünk üzletvezető pozícióba kollégát:

Üzeltvezető

Feladatok

  • irányítani a 7-8 fős felszolgálókból és pultosokból álló csapatot
  • vezetői feladatok ellátása
  • felszolgálás és a vendégkiszolgálás

Elvárások
  • a pozitív, kedves kisugárzás és a könnyű kapcsolatteremtés olyan erősségeid, amit a környezeted munkán kívül is tapasztal, a munkádban pedig ez éltet, igazi házigazda/háziasszony vagy
  • vendégkommunikációban, aktív értékesítésben több éves vezetői tapasztalatod van
  • vezetőként mutatod a jó példát, de irányítani és delegálni is tudsz
  • együttműködő vagy, határozott véleményed empátiával ütközteted más részlegekkel és a konyhával való kooperáció során
  • az eddigi tapasztalataidat egy prémium minőségű helyen szeretnéd kamatoztatni
  • nyitott vagy, szívesen tanulsz új dolgokat
  • amikor angolul szólnak hozzád, magabiztosan válaszolsz

Előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk
  • a tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést - ebből adódóan meghatározott havi munkaórát és fix havi fizetést, fizetett szabadságot, táppénzt
  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • munkanapjaidon ebédet
  • kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
  • szabadon eltölthető estéket
  • gyönyörű, igényes munkakörnyezetet
  • egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • és egy támogató közeget

Az étterem 19:00 órakor zár, az estét már szeretteiddel tölthetted!

Munkavégzés helye

1126 Budapest, Németvölgyi út 17.

Budapest