Üzemeltetési karbantartó (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Üzemeltetési karbantartó

Feladatok:

  • az épület villamossági hálózatának karbantartása;
  • általános épületüzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása;
  • épületfelügyeleti rendszer működtetése;
  • telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése;
  • technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése, megelőző karbantartások elvégzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő);
  • minimum 5 éves releváns szakmai gyakorlati tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • műszaki gondolkodásmód;
  • csapatmunkára való képesség;
  • szükség esetén műszakrend vállalása.

Előnyök:

  • épületgépész ismeretek (víz-, gáz-, klíma- és légtechnika)
  • ezek szerelésében szerzett tapasztalat

Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk.

Komárom