Üzemeltetési műszerész (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Üzemeltetési műszerész

Leírás

Gyógyszerek gyártásával foglalkozó XVI. kerületi partnercégünk keresi új munkatársait üzemeltetési műszerész pozícióba.

Feladatok

  • Az üzem illetékességi körébe tartozó energetikai berendezések és rendszerek üzemeltetése (Légtechnika, épületfűtési és víz rendszerek, kazánok, hűtő, préslevegő és vákuum rendszerek)
  • Vizsgálni a gép- illetve hálózat meghibásodások körülményeit
  • Vizsgálni az üzemzavarok, a teljesítetlen szolgáltatási igények körülményeit
  • A minőségbiztosítási előírások betartása az üzem tevékenységi körébe tartozó berendezések GMP követelmények szerinti üzemeltetését.
  • Operatívan részt vesz a tisztaterekkel kapcsolatos mérések és a dokumentációk elkészítésében.
  • Részt vesz a GMP oktatáson és munkája során betartja a GMP-t.
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Légy nyitott a több műszakos (megszakítás nélküli) munkarendre
  • Rendelkezz alap/középszintű számítógépes ismeretekkel
  • Fontos a precíz és pontos munkavégzés, önállóan és csapatban
  • Villanyszerelő vagy műszerész vagy kazánkezelő végzettség

Amit kínálunk

  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Plusz 2 nap szabadnap a törvényben meghatározott szabadnapokon felül
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Munkavégzés helye: XVI. kerület

Munkavégzés helye

Budapest, Bökényföldi út 116-120

Budapest