ÜZEMELTETŐ GÉPÉSZ (Tiszaújváros)

Az ALTEO GROUP

ÜZEMELTETŐ GÉPÉSZ (TISZAÚJVÁROS)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Telephelyeken felmerülő üzemviteli és karbantartási feladatok előkészítése és végrehajtása
  • A Fűtőerőmű technológiai berendezéseinek rendszeres ellenőrzése, indítása, leállítása és a terhelésváltozás során adódó kiszolgáló tevékenységek elvégzése
  • A karbantartási és üzemviteli utasításokban szereplő próbák, ellenőrzések elvégzése
  • A termelő berendezések rendellenes működéseinek, a karbantartás szükségességének a detektálása, a hibák beazonosítása és a hibaelhárítás megkezdése, dokumentálása
  • Tartalék alkatrészek, üzemeltetési és karbantartási segédanyagok, szerszámok beszerzésében és raktározásában való közreműködés
  • Telephelyi munkavégzések esetén a munkaterület előkészítése, a biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése, felügyeleti tevékenység ellátása
  • Állandó délelőttös munkarendben történő munkavégzés és a mindenkori készenléti beosztásnak megfelelően készenléti szolgálat adása, szükség esetén 1 órán belül munkába állás

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Gépész szakképzettséggel rendelkezel
  • Birtokodban áll B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Energiatermelés, energiaszolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • Technológiai rendszerek üzemeltetésében, karbantartási feladataiban szerzett gyakorlat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
  • o éves cafeteria keret
  • o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
  • o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • o egészségbiztosítási csomag
  • o Céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Tiszaújváros