Üzemirányító diszpécser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz. Legyél Te is sikereink részese

Üzemirányító diszpécser

munkatársként

Feladataid lesznek:

  • kutak, szivattyú gépházak, klórozók, hypózók, 10/20 kV-os trafóállomások és kapcsolóterek berendezéseinek üzemeltetése, irányítása
  • határérték figyelés
  • meghatározott technológiai folyamatok indítása, beállítása, ellenőrzése
  • kapcsolattartás társosztályokkal, társközművekkel

Téged várunk csapatunkba, ha:

  • villanyszerelői és villamos alállomás kezelői végzettséged van
  • középfokú gépészeti vagy technikusi végzettséget is szereztél
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)
  • jó kommunikációs képesség jellemez
  • könnyedén átlátod a rendszereket, és az ezekhez kapcsolódó döntéseket képes vagy felelősségteljesen meghozni
  • kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • jól dolgozol csapatban

Előnyt jelenthet:

  • rendelkezel minimum egy éves Fővárosi Vízműveknél eltöltött jogviszonnyal
  • szereztél minimum két év tapasztalatot diszpécseri munkakörben
  • van a Vízművek üzemeltetési területére (vagy annak egy részére) kiterjedő középfeszültségű villamosenergia rendszerből helyismereti és elektrikusi elméleti vizsgád
  • ismered a távfelügyeleti rendszerek működését
  • jól ismered a Társaság vízellátó és elektromos rendszereinek működését

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatban domboríthatod tudásodat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünken
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkád mellett jut időd barátaidra, családodra, hobbidra

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkaidő: 12 órás váltott műszakokban (7:00-19:00; 19:00-7:00)

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Váci út 102.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!

Budapest