Üzemvezető (Komárom)

Nemzetközi hátterű, élelmiszeripari területén piacvezetőnek számító  partnerünk üzemébe keresünk tapasztalt üzemvezetőt.

Üzemvezető

Feladatok

  • Az üzem teljeskörű és hatékony működtetése, irányítása
  • Az üzemben és az ahhoz közvetlenül csatlakozó üzemrészekben történő munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése
  • Termelési programhoz szükséges minőségű és mennyiségű nyersanyagszükséglet meghatározása
  • Adminisztráció felügyelete, leltározások irányítása
  • Idő- és munkaterv készítése és egyeztetése
  • Költség- és termeléstervezésben való részvétel és kontroll
  • Az üzemhez tartozó eszközök (épületek, gépek) működésének biztosítása, az üzemet érintő beruházások felügyelete
  • Munkaügyi és HR feladatok ellátása a menedzsmenttel együttműködve

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség, preferált: élelmiszeripari, műszaki, logisztikai, folyamatmenedzsment
  • 1-3 éves vezetői tapasztalat (kb. 35-40 fő)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Stratégiai gondolkodás, tulajdonosi szemlélet, vezetői attitűd
  • Határozottság és proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő vezetői feladatok

Munkavégzés helye

Komárom

Komárom