Üzemvezető (Nyergesújfalu)

A hirdetés már lejárt!

Alumínium nyílászáró gyártóüzemünkbe

azonnali kezdéssel

ÜZEMVEZETŐT

keresünk!

Feladatok:

  • Beszállító partnerekkel, vevőkkel való szoros együttműködés és kapcsolattartás
  • Beszerzési feladatok ellátása, ellenőrzése
  • Gyártási folyamat előkészítése, felügyelete
  • A gyártásában való aktív közreműködés, a munkafolyamat szakmai ellenőrzése
  • A gyártási folyamat optimalizálása (software támogatással)
  • Beosztott munkatársak felügyelete, operatív támogatása
  • A területhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzemvezetői, vagy műszaki előkészítői tapasztalat
  • Műszaki beállítottság és műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Informatikai ismeretek
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre alkalmas beállítottság
  • Vezetői képességek, határozottság, precizitás
  • Kiváló tárgyaló és kommunikációs képesség
  • Angol min. középfokú nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyílászárógyártásban szerzett munkatapasztalatot
  • CAD/CAM programozási ismereteket
  • Műszaki előkészítésben, árajánlat készítésben szerzett munkatapasztalatot
  • Szakirányú mérnöki végzettséget

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Átlagon felüli bérezés
  • Folyamatos szakmai képzések biztosítása teljes költségtérítéssel
  • Új technológiák megismerése, folyamatos fejlődés és tanulás lehetősége
  • Több, mint 20 éves vállalati múlt
  • Önálló munkavégzés, döntési kompetencia, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu

Jelentkezését és szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.