Termelési részlegvezető (16-2740) (Magyarország)

Termelési részlegvezető (16-2740)

Feladatok

  • Egy kb. 20-30 fős termelési egység hatékony irányítása,
  • A beosztottak mentorálása, fejlesztése,
  • Részvétel a pénzügyi- és létszámtervezésben,
  • A termelési hatékonyságnövelés, folyamatfejlesztés,
  • Munkabiztonsági szabályoknak való megfelelés biztosítása,
  • Auditmenedzsment.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, élelmiszermérnök),
  • GMP környezetben termelésirányítás terén szerzett többéves tapasztalat,
  • Beosztottak irányításában szerzett jártasság,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos karrier egy stabil és tőkeerős vállalatnál.

A munkavégzés helye

Magyarország