Üzemeltetési vezető (Budapest)

Az Indotek Group Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari-, kereskedelmi-, szolgáltatói- és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll. A közel 600 főt foglalkoztató Indotek Group tulajdonában lévő ingatlanok száma meghaladja a 350-et, és a cégcsoport piacvezető a magyarországi B és C kategóriás ingatlanok piacán. Portfóliónkba tartozik több, mint 40 irodaház, közel 30 nemzetközi és hazai bevásárlóközpont, számos szálloda, raktárépület, iparterület. A beépített és bérbe adható területeink nagysága összességében meghaladja a 2,5 millió négyzetmétert. Az Indotek Group saját fejlesztésű lakóparkprojektjei révén jelen van a lakossági ingatlanpiacon is. Ha szeretnél Te is részese lenni vállalatunk további sikereinek, csatlakozz hozzánk!

Üzemeltetési vezető

Feladatok

  • Létesítmények műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálását és ellenőrzését
  • Épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálását, ellenőrzését, a felmerülő minőségi problémák kezelését.
  • Karbantartók munkájának operatív irányítását, folyamatos követését, ellenőrzését, számonkérését
  • Folyamatos kapcsolattartást az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzését, teljesítési igazolások kiadását
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítását
  • Vállalkozói ajánlatok bekérését, szerződések előkészítését
  • Riportok és nyilvántartások készítését a felettes vezetőnek
  • Kapcsolattartást a bérlőkkel, a bérlői kialakítások műszaki jellegű támogatását, ellenőrzését
  • Kapcsolattartást szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal

Elvárások

  • Ingatlanok műszaki üzemeltetésében legalább
  • 4-5 éves tapasztalatot szereztél
  • Műszaki, épületgépészeti, energetikai és tűzvédelmi ismeretekkel rendelkezel
  • Nem jelent problémát Számodra a próbaidő alatt saját autót használni a munkavégzéshez
  • Jól kommunikálsz
  • Önállóság, határozottság és ügyfélközpontúság jellemez

Amit kínálunk

  • Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben (h-cs.: 9-16 óra, p.: 9-15 óra).
  • Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed, (angol nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
  • Lojalitás alapú egészségbiztosítási csomagot nyújtunk a munkavállalóink számára.
  • Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, kulturális programok jótékonysági rendezvények, családi napok).
  • Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amit ingyenes konditerem bérlettel és rendszeres gyümölcsnappal támogatunk.

Munkavégzés helye

  • Budapest, Délpesti régió

  • https://hr.indotek.hu/jobs/uzemeltetesi-vezeto-delpest Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
Budapest