Pék- és Cukrászműhely Vezető (Budapest)

Pék- és Cukrászműhely Vezető

Leírás

13 éve működő pék- és cukrászműhelyünket 2022-ben teljesen újjáépítettettük és Budafokra költöztettük. A kézműves termelés, a kovászos technológia és a teljesen adalékmentes minőség jellemzi a termékeinket, ehhez keresünk ilyen vonalon szerzett tapasztalattal rendelkező szakembert, aki már vezetőként is bizonyított és képes Budapest egyik kiemelkedő pékműhelyének termelését irányítani, illetve aki kreatív ötleteivel termékportfoliónk folyamatos megújításában, izgalmassá tételében aktív szerepet tud vállalni. Műhelyünk éjszakai és nappali műszakokkal is termel, így vezetőjének is megosztva mind a két műszakban jelen kell lennie.

Feladatok

  • Műhely hatékony és gazdaságos üzemeltetése, magas minőség biztosítása
  • Kollégák műszakbeosztásának elkészítése, szakmai fejlődés biztosítása, csapatmunka fenntartása
  • Termelésben való részvétel és termékfejlesztés
  • Műhely műszaki felügyelete
  • HACCP, munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Alapanyag és készletgazdálkodás

Elvárások

  • pék és/vagy cukrász végzettséged és ezen a területen szerzett több éves szakmai tapasztalatod
  • több évet dolgoztál már vezetőként
  • mély HACCP tudásod
  • képes vagy hosszú távon elköteleződni,
  • csapatjátékos vagy és tudod vállalni a felelősséget a csapatodért és az üzemért,
  • kreatív vagy és nyitott az új termékek, technológiák iránt,
  • elkötelezett vagy a minőségi munka iránt és ebben nem kötsz kompromisszumot,
  • rugalmas vagy, ha az élet úgy kívánja,
  • határozott vezető vagy, aki oda is figyel a kollégáira,
  • képes vagy fejleszteni a kollégáidat és tudsz újat mutatni számukra,

Amit kínálunk

  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • támogató cégvezetést
  • a tiszta kereteket, bejelentett munkaszerződést és ezzel járó fizetett szabadságot, betegállományt;
  • kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
  • egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • rendszeres csapatépítő eseményeket
  • és egy támogató közeget fejlődési lehetőséggel.

Munkavégzés helye

Budapest, Vöröskereszt utca

Budapest