Üzemvezető (Debrecen) (Debrecen)

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 300 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Üzemvezető (Debrecen)

Feladatok

  • A termelőüzem beosztott munkatársainak irányítása, ideértve funkcionálisan az üzemhez rendelt támogató osztályok dolgozóit
  • Biztosítja a mindenkori gyártás terv költséghatékony időbeni megvalósulását.
  • Biztonságos, hatékony és motiváló munkakörnyezet biztosítása, a szervezeti együttműködés folyamatos fejlesztése.
  • Üzemi teljesítménymutatók figyelemmel kisérése a mindenkori eredmények folyamatos, költséghatékony fejlesztése. Eseti és rendszeres napi, heti üzemi egyeztetések irányítása, fejlesztése, illetve kezdeményezése.
  • Tervezi, szervezi és biztosítja a rendelkezésére bocsátott anyagi és emberi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodást, folyamatosan optimalizálja és fejleszti azt.
  • 6S sztenderdek fenntartása és folyamatos fejlesztése.
  • Támogatja az új termékbevezetési projekteket
  • A gyártás hatékonyságának folyamatos fejlesztése, a minőségi problémák és a balesetek megelőzése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészeti, ipari)
  • Termelési vezetőként gyártó cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Autóipari gyártó tapasztalat előnyt élvez
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (Ms Office, SAP)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest   |  Phone: +36 (1) 505-9159  |  Fax: +36 (1) 505-9101  |  www.thyssenkrupp.hu
Debrecen