Üzemvezető (Sződ)

A hirdetés már lejárt!

Üzemvezetői pozíció: élelmiszergyártó cég www.csira.hu

Üzemvezető

Feladatok

  • beszerzések – készletezések, ezzel kapcsolatos áregyeztetések
  • üzemirányítás (műszakvezető és asszisztens támogatásával)
  • termeléstervezés
  • új termékek fejlesztése
  • termékdokumentációk, kimutatások készítése (beszállítási, selejtezési, készletezési mutatók)
  • IFS rendszer működtetése (megbízott min. ir. vezetővel, műszakvezetővel együttműködve)
  • szabadságok esetén a műszakvezető, asszisztens, sofőr helyettesítése
  • Felelős Élelmiszergyártók Szövetsége – aktív tagsági kommunikáció

Elvárások

  • élelmiszeripari üzemvezetői, vagy műszakvezetői tapasztalat (3-5 év)
  • felsőfokú végzettség (3-5 év tapasztalat) / technikusi (5-10 éves tapasztalat)
  • nem pályakezdő (férfi)
  • élelmiszeripari minőségirányítási rendszer ismerete előny (pl. IFS)
  • felhasználói szintű aktív angol nyelvtudás (középfok)
  • magas szintű számítógépes ismeretek (word, excel, access)
  • rugalmas munkaidő (jelenlét a napi termelés idejében), hatékony időbeosztás
  • magas fokú önállóság, határozottság, kellő vezetői képességek, következetesség
  • rendszerben való gondolkodás
  • precizitás
  • jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • teherbírás
  • elhivatottság, naprakész állapot (készletezések, termelési folyamatok, megrendelések, beszállítások, stb.)
  • általános élelmiszeripari, élelmiszerjelölési ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában tovább bővül
  • negyedéves / féléves jutalom
  • bejárási támogatás, esetlegesen Vác környéki lakhatási támogatás
  • családias légkör, kiváló munkakörnyezet
  • céges mobiltelefon
  • 1-1,5 évet követően céges gépjármű

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva:

  • önéletrajz és motivációs levéllel
  • legmagasabb iskolai végzettséget és nyelvvizsgát igazoló bizonyítvány másolatokkal
  • fizetési igény megjelölésével

Sződ