ÜZEMVITELI MÉRNÖK (Tiszaújváros)

Az ALTEO GROUP

ÜZEMVITELI MÉRNÖK (TISZAÚJVÁROS)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A telephelyeken felmerülő üzemviteli és karbantartási feladatok előkészítésének és végrehajtásának műszaki támogatása.
  • Karbantartási terv készítése és a munkálatok ütemezése, a kapcsolódó dokumentációs rendszer működtetése.
  • Megoldási javaslatok kidolgozása a Fűtőerőművek technológiai problémáinak kezelésére.
  • Hatásfoknövelő-, élettartam hosszabbítási, fenntarthatósági projektek támogatása.
  • Fűtőerőművekben rejlő energiamegtakarítási, CO2 csökkentési lehetőségek feltárása, döntéselőkészítő anyagok elkészítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Gépészmérnök / villamosmérnök / energetikai mérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szeretsz egy jó csapatban, csapatjátékosként dolgozni

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Energiatermelés, energiaszolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • Technológiai rendszerek üzemeltetésében, karbantartási feladataiban szerzett gyakorlat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag
    • céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros, TVK ipartelep és Kazincbarcika

Tiszaújváros