Üzletfejlesztési menedzser (Back office sales) ZJ (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Üzletfejlesztési menedzser / Back office sales

Feladatok:

  • Kapott KKV ügyfélszett mellett új ügyfelek felkutatása, saját ügyfélportfólió menedzselése (elsősorban kis- és középvállalati ügyfelek)
  • Meglévő ügyfelek kezelése, key account management;
  • Portfólió menedzsment, kereszt és felülértékesítés a szerződéskötés során;
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása;
  • Negyedéves/éves értékesítési tervek teljesítése;
  • Együttműködés a marketing terület támogatásában;
  • Adminisztrációs teendők ellátása;
  • Közreműködés a marketing és kommunikációs aktivitásokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 2 éves tapasztalat ICT B2B ügyfélkapcsolati, üzletfejlesztési vagy értékesítési területen (aktív ügyfélkapcsolatok) ;
  • Aktív, angol nyelvtudás;
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt;
  • Szakmai kompetencia felhő, szerverbérlet, virtuális szerverek, tárhely értékesítésében;
  • Proaktív, megoldás-fókuszú gondolkodás és végrehajtás;
  • „B” kategóriájú járművezetői engedély.

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest