Üzletfejlesztési munkatárs (Budapest)

A HVG Könyvek segítségével az élet számos területén hozzájárulunk a tudás - és kompetenciafejlesztéshez. Szeretjük amit csinálunk, hiszünk abban, hogy könyveink, kiadványaink valóban hasznos tartalmakat adnak olvasóinknak. Folyamatosan nyitunk új területek felé, mint a gyerekkönyvek, vagy a gasztronómia. Mindez bővülő piaci jelenléttel és fejlesztéssel jár együtt.

A HVG Könyvek csapatába keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Üzletfejlesztési munkatárs

Milyen feladatok várnak rád?

  • Üzletfejlesztési terv kialakítása és megvalósítása
  • b2b értékesítés
  • Új, non -book sales csatornák bővítése, kereskedelmi kapcsolatok- és szponzori csomagok kialakítása
  • A könyvek tartalmához kapcsolódó új lehetőségek menedzselése a kiadóvezetővel közösen
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, kondíciók, szerződések letárgyalása
  • Piaci adatok kiértékelése, ezek alapján új aktivitások meghatározása
  • Raktárkészlet gazdálkodás, optimalizálás

Téged keresünk, ha:

  • Min. 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel üzletfejlesztési, b2b értékesítési területen
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Szereted a könyveket, az olvasást
  • Kitartó, pozitív beállítottságú vagy
  • Jól tárgyalsz, erősséged az üzleti kapcsolatépítés
  • Szívesen hozol új ötleteket
  • Ügyfélközpontú attitűd jellemez

Előny:

  • Könyvkiadónál szerezett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes pozícióban teljesítheted ki karriered
  • Szakmai képzéseken, rendezvényeken való részvételt biztosítunk
  • Közösségi programokat: premier előtti filmvetítéseken, koncerteken vehetsz részt
  • Extra kedvezményesen használhatsz fitnesz- és konditermeket
  • Múzeumi és színházi látogatásaid is támogatjuk
  • HVG Klubkártya
  • Könnyedén hozzájuthatsz a HVG által kiadott lapokhoz, könyvekhez
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban

Munkavégzés helye:

III. kerület (Óbuda)

Önéletrajzodat a Jelentkezem az állásra gombra kattintva várjuk a pozíció megjelölésével.

Budapest