Üzleti elemző gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”
2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat, stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztenek ki és vezetnek be alkalmazásokat, valamint üzemeltetik azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyük.

Üzleti elemző gyakornok

Feladatok

  • Ügyféligények megismerése, feldolgozása
  • Közreműködés üzleti problémák azonosításában
  • Üzleti követelményspecifikáció-készítés
  • Funkcionális tervezésben való részvétel egyedi alkalmazásfejlesztések esetén
  • Automatizálási, folyamatrobotizálási (RPA) igények felmérése, megoldások tervezése
  • Közreműködés ajánlatadási folyamatban a szakmai tartalmak kidolgozásában
  • Együttműködés értékesítő, üzleti elemző, fejlesztő, tesztelő kollégákkal a napi feladatok megoldásában

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok aktív vagy passzív nappali tagozaton
  • C#; .Net; MS SQL; ASP.Net; SQL programozási ismeretek
  • Alkalmazástámogatás és support tapasztalatok

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődés
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest