Üzleti projektmenedzser (Magyarország)

Üzleti projektmenedzser

Feladatok

  • Üzleti projektek önálló vezetése
  • A projekt megvalósítás során, a projekt szakmai koordinációja, aktív együttműködés a cégcsoport érintett szakterületeivel, szakértőivel és külső beszállítókkal az igény létrejöttétől a projekt zárásáig
  • A projektekhez kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
  • Projekt megvalósítás során felmerülő adminisztráció, státusz és riportálási tevékenység elvégzése
  • Kapcsolattartás a megrendelő oldali képviselőkkel, illetve a projektben érintett további belső és küldő stakeholderek-kel, szereplőkkel
  • Projektfejlesztési javaslatok kialakítása, a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti szakterületekkel, külső partnerekkel
  • Projektmódszertant érintő belső szabályozások aktualizálásban aktív közreműködés
  • Javaslattétel az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározására

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • Projektműködésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office irodai alkalmazások (Excel, Word, Powerpoint, stb.) magabiztos szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési, prezentációs készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság
  • Rendszer szemléletben való gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Fejlett strukturálási, problémamegoldási képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Teljesítmény és minőségorientált hozzáállás

Előnyök

  • Több területre kiterjedő energetikai/ügyfélszolgálati ismeretek
  • Projektmenedzsmentben és/vagy fejlesztések koordinációjában szerzett tapasztalat
  • Az energetikai/ügyfélszolgálati területeket érintő fejlesztésekben, projektekben szerzett tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer üzleti, energetikai vonalon
  • Új üzleti partnerekkel való együttműködésekben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolati területek működését érintő innovatív megoldások ismerete

Amit kínálunk

  • Mert egy nagyon jó hangulatú, összetartó és dinamikus csapat tagja lehetsz.
  • Mert a munka változatos, mélyítheted a tudások és emellett sok új kapcsolatot teremthetsz
  • Mert alapbéren felül, széleskörű béren kívüli juttatási csomagot kínálunk (Cafeteria, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári- és egészségpénztári hozzájárulás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, áramdíj kedvezmény)
  • Mert elismerjük és díjazzuk a teljesítményedet (TÉR bónusz)
  • Mert teljeskörű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra.
  • Mert kötetlen munkaidőben dolgozhatsz.
  • Mert kedvezményes üdülési, sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni.
  • Mert vállalati szabadidős és szakmai rendezvényeken vehetsz részt.

Munkavégzés helye

Országos