Vagyonőr (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Vagyonőr

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáit Budapesten, XI kerületben lévő irodaházba 24/48-as munkavégzésre.

Jellemző feladatkörök:

  • Járőrözési feladatok ellátása
  • Beléptető rendszer kezelés
  • Érkező személyek tájékoztatása, útbaigazítása
  • Recepciós feladatok ellátása
  • Tűzjelző rendszer felügyelete, kezelése

Számunkra fontos elvárások:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Orvosi alkalmasság
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz; utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Budapest közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
  • Bruttó órabér: 2255 Ft/óra
  • Formaruha

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Budapest