Vagyonőr (Budapest)

Vagyonőr

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját Budapest Szabadság Téren zajló építkezésnél.

Jellemző feladatok:

  • személy-és teherportánál történő beléptetés, kiléptetés
  • riportálás (személybeléptető rendszer kezelése, napi kétszeri jelentés készítése, adatrögzítés)

Számunkra fontos elvárások:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Számítógép kezelési ismeretek (Excel és Outlook (levelezési rendszer) napi használata)
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • 10 órás beosztás
  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
  • Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.) Budapest közigazgatási határán túl lakóhellyel rendelkező személy esetében 30 Ft km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése
  • Téli és nyári formaruha
  • Munkabér: bruttó 1808 Forint + 451 Forint (alapbér+operátori bónusz)

Terület megközelíthetősége:

3-as metróval, továbbá a 9-es, 15-ös számú buszjáratokkal, fizetős parkolási övezet

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.

Budapest