Vagyonőr (Ócsa)

Vagyonőr

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi helyettes vagyonőr kollégáját innovatív kutatással, fejlesztéssel foglalkozó agrárvállalat ócsai kísérleti állomására 24/48-as munkavégzésre.

Jellemző feladatkörök:

  • Járőrözési feladatok ellátása
  • Érkező személyek tájékoztatása, útbaigazítása

Számunkra fontos elvárások:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Orvosi alkalmasság

Amit nyújtunk:

  • Helyettesítés esetén: egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony (EFO) keretében történik a foglalkoztatás, melynek keretében a nettó órabér 1.630-, Ft
  • Formaruha

Szolgálatváltás ideje:

  • reggel 8.00 óra

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal vagy érdeklődhet hétköznap 08:00-16:00 között a +36 70 510 5325-es telefonszámon.
Ócsa