Vállalati Full-Stack Szoftverfejlesztő Képzés (online/Budapest) (Magyarország)

Vállalati Full-Stack Szoftverfejlesztő Képzés (online/Budapest)

Indítsd el karriered a szoftverfejlesztés világában! Akár programozási tapasztalat nélkül is belevághatsz ebbe a 10 hónapos képzésbe, amely piacképes junior programozóvá képez. Állásgaranciánkkal biztos jövőt építhetsz magadnak az IT szektorban.

Feladatok

Képzésünk során elsajátíthatsz minden tudást ami ahhoz kell, hogy sikerrel elhelyezkedj fejlesztőként:

  • Frontend fejlesztés a felhasználói élmény kialakításához
  • Backend fejlesztés az alkalmazások mögötti folyamatok kezeléséhez
  • Soft skillek, hogy a jövendőbeli munkahelyeden brillírozni tudj
  • Gyakorlati projektek agilis környezetben, folyamatos mentori támogatással
  • AI eszközök használata a programozásban és a tanulási folyamatban
  • Felkészülés a DevOps és egyéb specializált IT pozíciókra

Elvárások

  • 18+ életkor
  • Érettségi
  • Logikai készség és problémamegoldó képesség
  • Nyitottság az új technológiák iránt
  • Napi 6-8 óra tanulásra való elkötelezettség (online vagy Budapesten)
  • Angol nyelvtudás (kb.B2 szint)

Amit kínálunk

  • 10 hónapos intenzív, gyakorlatorientált képzés
  • Választható képzési forma:
    • Nappali képzés Budapesten (H-P 9:00-15:00)
    • Fokozatos intenzitású online képzés (5 hónap részidős: H-P 9:00-13:00 + heti min. 10 óra egyéni tanulás, majd 5 hónap nappali: H-P 9:00 és 15:00 között + egyéni tanulás)
  • Valós projekteken alapuló, a piaci igényeknek megfelelő tananyag
  • Tapasztalt mentorok és szakemberek támogatása
  • AI-fókuszú oktatás a legújabb technológiák elsajátításához
  • Állásgarancia lehetőség csökkentett tandíjjal
  • Kiterjedt partnercéghálózat
  • Próbaidőszak a képzés kipróbálására
  • Elhelyezkedési arány: több mint 90%

  • Töltsd ki online jelentkezési űrlapunkat és add meg néhány adatodat.
  • Válaszolj pár egyszerű kérdésre online (életkor, nyelvtudás, motiváció, stb.).
  • Vegyél részt a 30 perces online felvételi beszélgetésen és teszteld logikai készségeidet
  • Sikeres felvételi esetén kezdd el a próbaidőszakot

Következő képzések indulása:

  • Nappali képzés (Budapest): 2024. augusztus 5., majd havonta folyamatosan
  • Online képzés: 2024. augusztus 5., majd havonta folyamatosan

A képzés önköltséges formában elérhető. További részletekért és a jelentkezésért kattints ide.