Vállalati kockázatkezelő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált, mintegy 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Most Te is csatlakozhatsz hozzájuk! Támogató környezet és fejlődési lehetőség vár! A már ott dolgozó diák gyakornokok biztosan segíteni és inspirálni fognak, hogy Te is megtaláld a helyed!

Vállalati kockázatkezelő gyakornok

Feladatok

  • Kockázatkezelők munkájának támogatása, egyszerűbb feladatok elvégzése az ügyfelek kockázati megítéléséhez kapcsolódóan
  • Hiteldöntésekkel kapcsolatos nyilvántartások kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Ágazati elemzésekhez adatgyűjtés, adatok feldolgozása, elemzése
  • Negyedéves monitoring tevékenység támogatása
  • Watch List klasszifikációk kezelése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő közgazdasági vagy pénzügy/ számviteli tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Proaktív hozzáállás, precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • MS Office (Excel, Access)  felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00 és 17:00 között végezhető diákmunka, rugalmas beosztásban
  • Heti min. 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Betekintés egy bank működésébe, rendszereibe, folyamataiba
  • Megismerheted a kockázatméréshez, ALM és Treasury tevékenységhez kapcsolódó eljárásokat, modelleket, folyamatokat és módszertant
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest