Vámügyintéző (Budapest)

Vámügyintéző

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Rendelkezel vámügyintézői végzettséggel, esetleg már szereztél is vámügyintézőként pár év tapasztalatot? Talán még jövedéki, termékdíj ügyintézői végzettséggel is rendelkezel? Munkádat mindig pontosan és precízen végzed? Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és gördülékenyen oldod meg a felmerülő problémákat? Szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, ahol folyamatosan fejlődhetsz?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz partnerünkhöz Vámügyintéző pozícióba!

Feladatok

  • A teljes körű import- és exportforgalom vámkezeléssel kapcsolatos feladatainak elvégzése a vámjogi előírások figyelembevételével.
  • A jövedéki, termékdíj jogszabályokban előírt társasági kötelezettségek végrehajtása.
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése.
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése.
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások
  • Vámügyintézői végzettség.
  • Önállóság, pontosság, precizitás.
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési gyakorlattal.

A kiválasztási folyamat során előnyt jelent:
  • Jövedéki, termékdíj ügyintézői végzettség.
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret.
  • SAP felhasználói tapasztalat.

Amit kínálunk
  • A 13. havi jutalom, éves cafeteria keret és egyéb széleskörű juttatások várnak rád partnerünknél.
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár.
  • Barátságos, nyitott csapat és egy támogató vezető várja, hogy csatlakozz hozzájuk.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz.
  • Bölcsődéjük, óvodájuk van partnerünknek, ahol biztosítani tudják kisgyermekeid napközbeni elhelyezését.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest