Vámügyintéző (Mátészalka)

Vámügyintéző

Leírás

Piacvezető, széleskörű termékportfólióval rendelkező, dinamikusan fejlődő és stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére Vámügyintéző kollégát keresünk az alábbi feltételekkel.

Feladatok

  • Export-import vámkezelések dokumentálása, határidők követése, engedélyek biztosítása
  • A cég export-import forgalmához szükséges engedélyek megkérése
  • Az elektronikus vámkezelések – egyszerűsített vámeljárások elsajátítása és alkalmazása vámkezelések érdekében
  • A EUDC raktár export-import ügyintézése
  • Intrastat adatszolgáltatás export import Eu-n belül a Központi Statisztikai Hivatal felé
  • Kommunikáció a beszerzési osztállyal és az üzemi felhasználó helyekkel

Elvárások

  • Középfokú- vagy szakirányú végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Vámkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Versenyképes jövedelem, havi bónusz, béren kívüli juttatások
  • Csapatépítő rendezvények
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetbe

Munkavégzés helye

Mátészalka

Mátészalka