Vámügyinzéző XVIII. kerület (Budapest)

(XVIII. kerület)

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozó partnerünk részére keresünk VÁMÜGYINTÉZŐ kollégákat.

Vámügyinzéző XVIII. kerület

Feladatok

A bejövő vámáruk import vámkezelésével kapcsolatos teljes vámügyintézés bonyolítása az alábbiak szerint:

  • Előértesítés, értesítés a vámárukkal kapcsolatban
  • A vámkezeléshez szükséges információk, okmányok, igazolások bekérése az
  • ügyfelektől szóban illetve e-mailben
  • Ügyfelek tájékoztatása szóban illetve írásban a vámkezelés státuszával
  • kapcsolatban
  • Bejövő telefonhívások fogadása, kezelése Ügyek vezetése a GEMA
  • rendszerben
  • A vámkezeléssel összefüggésben felmerülő reklamációk alapszintű kezelése
  • Aktív részvétel a vámcsoport napi tevékenységében, az ügyek megoldásában

Követelmények

  • vámügyintézői végzettség (vámjogszabályok, vámtarifák és vámeljárások
  • ismerete),
  • kommunikációs szintű magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • megbízható számítógépes ismeretek (excel, word)
  • ügyfél központú szemlélet

Előnyt jelent,

  • vámügyintézés (elsősorban import) terén szerzett tapasztalat
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • vámos okmányok töltésének ismerete
  • vámos alkalmazások ismerete
  • vámkezelési folyamatok ismerete.

Amit kínálunk

  • vonzó béren kívüli juttatások
  • Edzőterem – fitness wellness használata
  • Cafeteria
  • Erzsébet utalvány
  • Angol tanulás anyanyelvi tanárokkal
  • Negyed éves, éves bónusz
  • Balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest, XVIII. kerület

Budapest