Varnishing specialist engineer/Lakkozási mérnök specialista (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Lakkozási mérnök specialista kollégát veszprémi munkavégzésre.

Varnishing specialist engineer/Lakkozási mérnök specialista

Feladatok

  • Lakkozógép beállításával kapcsolatos teendők elvégzése
  • Szükséges berendezések meghatározása
  • Adagolástechnika megválasztása
  • Termékek lakkozásának folyamatszinten történő fejlesztése
  • Lakkozó berendezések üzemben tartásának megszervezése

Követelmények

  • Gépészmérnök/Vegyészmérnök végzettség
  • Gyártási területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • PCB lakkozással kapcsolatosan szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sporttámogatás
  • Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém